اضافه کردن درصد تخفیف بجای حراج در محصولات ووکامرس

در حالت پیش فرض قالب های فروشگاهی ووکامرس برای نمایش تخفیفات بر روی محصول از عنوان Sale یا حراج استفاده می شود

اما این عنوان برای برخی زمینه های مانند دارویی و بهداشتی و غیره خالت خوش آیندی ندارد چرا که عنوان حراج برای پوشاک و زمینه های شغلی این چنینی بکار می رود.

حال ما می خواهیم راهی برای تغییر عنوان حراج در ووکامرس معرفی نماییم که شما به دلخواه و نسبت به زمینه فروش خود آن را تغییر دهید

از طریق کد شما می توانید عنوان دلخواه خود به همراه نمایش درصد تخفیف را نمایش دهید.مثال: با این کد بر روی هر محصول تخفیف خورده شما بصورت خودکار درصد تخفیف را تشخیص و محاسبه می کند و روی محصول درصد تخفیف را نمایش می دهد.

این کد را کجا قرار دهیم؟

فقط کافی است به داخل پوشه قالب خود رفته و فایل functions.php آن را ویرایش کرده و قطعه کد ارائه شده را در جای مناسبی از آن قرار داده و فایل را ذخیره نمایید.

				
					add_filter( 'woocommerce_sale_flash', 'tcore_percentage_sale', 10, 3 ); function tcore_percentage_sale( $text, $post, $product ) { $text = '<span class="onsale">'; $regular = $product->regular_price; $sale = $product->sale_price; if ( isset( $sale ) ) { $discount = ceil( ( ($regular - $sale) / $regular ) * 100 ); } $text .= $discount . '% تخفیف '; $text .= '</span>'; return $text; }
				
			

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توئیتر
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در print
پرینت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − چهار =