ما در این مطلب به شما یک وبسایت معرفی می کنیم که براحتی با هرکشوری که می خواهید شماره مجازی درست کنید و از همان وبسایت کد پیامکی اپل را دریافت نمایید.
شماره مجازی

بررسی شماره مجازی واقعی

این روزها برای خیلی از مسائلی که کشور ما مورد تحریم قرار گرفته است ما نمی توانیم ابزارهای وابسته به آن را مورد استفاده قرار دهیم و یکی از آن ها گوشی های آیفون میباشد که با پرداخت مبلغ بالایی برای این گوشی ها میخواهیم گوشی مورد علاقه خود را داشته باشیم.

اما از آنجایی که برای استفاده از گوشی های اپل نیاز به اپل ایدی داریم. برای داشتن اپل ایدی یا باید اپل آیدی هایی که بصورت کارتی از سوی موبایل فروش ها ارائه می شود را به مبلغ بالایی خرید کنیم که ما اصلا این روش را توصیه نمیکنیم چرا که این ها احراز هویت نشده اند.

توصیه ما این هست که خودتان اپل آیدی بسازید تا با شماره مجازی که در اینجا آموزش میدهیم احراز هویت شوید چرا که درصورت شناسایی IP شما از سوی شرکت اپل، آیدی شما قفل می شود و شما نیاز به آن دارید که رمز عبور خود را تغییر دهید اما متاسفانه در اپل ایدی های کارتی این امکان میسر نیست چرا که اپل ایدی های کارتی یکبار مصرف میباشند و در این صورت گوشی شما لاک میشود که در ایران پس از لاک شدن اپل ،گوشی به هیچ دردی نمیخورد و میتوانید به جای گوشت کوب استفاده کنید.

شما با سرچ کردن در گوگل می توانید براحتی اپل ایدی خود را بسازید و اما برای ساخت اپل ایدی به شماره مجازی نیاز دارید،ما در این مطلب به شما یک وبسایت معرفی می کنیم که براحتی با هرکشوری که می خواهید شماره مجازی درست کنید و از همان وبسایت کد پیامکی اپل را دریافت نمایید.

  1. ابتدا وارد وبسایت https://www.receivesms.co بشوید
  2. در پایین دکمه های قرمز پرجم و اسم و تعداد شماره های در دسترس کشورها را مشاهده می کنیدشماره مجازی
  3. بر روی یک از کشور ها کلیک کنید. شما با تصویر زیر مواجه می شوید که تعداد شماره های آنلاین یا در دسترس را به شما ارائه می کندشماره مجازی
  4. حالا یکی از شماره ها را انتخاب نمایید و در قسمت شماره اپل آیدیتان وارد کنید،اپل یک کد تایید به این شماره جهت احراز هویت شما ارسال می کند شما می توانید در مقابل شماره مورد نظر خود که Read Received SMS نوشته هست را کلیک کنید و کد ارسال شده را مشاهده نمایید

و تمام. به همین راحتی اپل آیدی خود را با احراز هویت کامل ساختید.

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توئیتر
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در print
پرینت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + سیزده =