کلمه رایگان بجای قیمت برای نمایش محصولات ووکامرس

بسیاری از کاربران و وبمستران عزیزی که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنند، با فروشگاه ساز ووکامرس آشنایی دارند.

این فروشگاه ساز محبوبیت بسیار بالایی داشته و افزونه های رایگان و تجاری فراوانی برای آن منتشر شده است که برخی از آنها در فروشگاه وبسایت نقشین ارائه شده و برخی نیز بدلیل محبوبیت این افزونه در ادامه معرفی و منتشر خواهد شد.

در صورتی که شما در طراحی فروشگاه اینترنتی خود از این افزونه استفاده کرده باشید حتما متوجه این موضوع شده اید که برای محصولات رایگان یا محصولاتی که قیمتی برای آن درج نشده است، خود افزونه بصورت پیشفرض عدد صفر را درج خواهد کرد.

حال اگر بخواهید کمی پا را فراتر گذاشته و بجای درج عدد صفر کلمه رایگان در نمایش محصولات ووکامرس  قرار دهید تا کاربران خود را جذب کنید چه باید کرد؟!

در صورتی که در وبسایت و فروشگاه آنلاین اینترنتی خود محصولات رایگان نیز ارائه می کنید، مطالعه این مطلب آموزشی از سری مطالب آموزشی وبسایت نقشین خالی از لطف نخواهد بود.

این افزونه را برای شما پیشنهاد میکنم: افزونه رایگان کلمات کلیدی گوگل برای وردپرس

شما وبمستر عزیز برای جلب نظر کاربران خود و تاکید بیشتر بر روی محصولات رایگان میتوانید بجای عدد صفری که بصورت پیشفرض در افزونه ووکامرس قرار میدهد، از کلمه رایگان یا هرکلمه دلخواه دیگری استفاده نمایید.

برای این کاری در این مطلب یک قطعه کد ارائه می شود که با قرار دادن این کد در فایل functions.php قالب خود براحتی می توانید این تغییر را اعمال نمایید.استفاده از این کد بسیار آسان است. فقط کافی است به داخل پوشه قالب خود رفته و فایل functions.php آن را ویرایش کرده و قطعه کد ارائه شده را در جای مناسبی از آن قرار داده و فایل را ذخیره نمایید.

 

				
					add_filter( 'woocommerce_get_price_html', 'afzonefa_price_free_zero_empty', 100, 2 );
function afzonefa_price_free_zero_empty( $price, $product ){
if ( '' === $product->get_price() || 0 == $product->get_price() ) {
$price = 'رایگان';
}
return $price;
}
				
			
همانطور که مشاهده می کنید تنها با چند خط کد براحتی می توانید برای نمایش محصولات 

ووکامرس

 با عنوان رایگان خود بجای درج قیمت صفر هر کلمه دلخواهی را قرار دهید. برای تغییر کلمه رایگان به کلمه مورد نظر خود فقط کافیست متغیری را که $price = ‘رایگان’; بصورت رایگان تعریف شده به کلمه دلخواه خود تغییر داده و تغییرات را ذخیره نمایید.

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توئیتر
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در print
پرینت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =